HONOR ROLL 2ND SEMESTER 2016 – 2017

June 7, 2017 by  
Filed under Honor Roll

UNITED TOWNSHIP HIGH SCHOOL
2ND SEMESTER HONOR ROLL
SENIORS WITH A 2ND SEM GPA 4.00
BELUL BEKTESHI PERI B. OPPENHEIMER
TREVOR D. FEURT MATTHEW W. PASSINI
STEPHANIE GARCIA NATHAN W. SCHERSCHEL
LINDSEY N. HART MADELENE A. TAGUE
MATTHEW R. HOUSEMAN LANA TRAN
BRITTNI L. LAFOUNTAINE SETH D. VERGEYLE
THOMAS J. MCGEHEE ALEX M. VERSCHOORE
CARLOS F. MEDINA TREVOR R. VIREN
EMA M. MORSE MIRANDA T. ZINKE
DAVID C. NEVAREZ
JUNIORS WITH A 2ND SEM GPA 4.00
SHILLO D. CAMPBELL LORENA I. VILLALPANDO
KYLE R. CANTERBURY CALIE K. WALKER
GUILLERMO CASTILLON HOPE E. WELLS
NICHOLAS F. FEDELE DAVID P. WHITMORE
ZOE C. HITZLER MEI LIN ZHENG
MADELINE P. MORRELL
SOPHOMORES WITH A 2ND SEM GPA 4.00
FERNANDA ALONSO HALEY N. LUEBBERS
COLLIN M. ANTOLIK SARAH E. MCGRATH
YVETTE A. CAUDILLO MADISON M. MELDRUM
JOSEPH R. DRYOEL FERNANDA MONTOYA
JACK A. GIRDLER MADELYN G. MORROW
LOGAN R. GOLDING ALISON R. OGDEN
TABITHA L. JACOBY BRITTANY N. PAPPAS
BRANDI R. LAFOUNTAINE ASHLEY J. PRESTON
GRACE N. LAWRICK
FRESHMEN WITH A 2ND SEM GPA 4.00
RACHEL L. BAZE HAILEY C. PAPPAS
NICOLE A. BOODHOO ERIN POON
MAN S. DIM EVELYN QUIROZ-FERNANDEZ
ABRAM L. DOWNEY HANNAH ROSSMILLER
ETHAN M. HERGERT AMALIA E. SANDOVAL
ADAM D. LEAR MACKENZIE E. TRUE
NAN Z. LI MACKENZIE VANWINKLE
DOAA MAANAOUI NORA E. WADSWORTH
DEBORA M. MBOMBO BRENDAN J. WEBSTER
ZAM ZAM E. MOHAMED AUTUMN E. WILSON
WAIL M. OMAR XIN YUAN WU
SENIORS WITH A 2ND SEM GPA 3.00 – 3.99
FADUMO I. ABDI JORDAN S. MANRRIQUE
TESSA M. ACKERLAND EMILY K. MANSO
ALI ANTONIO ALVARADO KAITLYN P. MARKIN
SAMANTHA S. ANDERSON KIMBERLY MARQUEZ MARQUEZ
KRISTIN G. ARVANIS ALEXANDER MARTEL
KARINA N. ATHERTON TRISTAN A. MARTIN
KOMI B. AVOUDZEGA VIRGINIA M. MARTINEZ
BRETTON D. BARR HOLLIE R. MAYNARD
TRISTAN BAUTISTA SHAYNE MCGINTY
NESS J. BEN NUN SAMANTHA J. MINER
CALEB J. BRANDS BRANDON L. MINNEY
MADISON L. BRUNO JAIME MONDRAGON
KELSEY A. BUMANN ALEXA M. MONEYMAKER
NATALIA C. CABRALES SEAN C. MORRIS
SANDRA J. CAMARILLO ALLURA T. MOURNING
AUTUMN R. CAMPBELL TAYLOR M. MURPHY
RILEY C. CARIZEY NEVERS M. MUSHIMATA
CARLOS CARLOS ALBERT NACHE
ALEECIA CARLSON-PADILLA JORDAN D. NEAL
ARIANNA CARLSON-PADILLA MADELINE R. NEUMANN
DEMARIYE M. CARPENTER PAIGE M. NEUMANN
ALEX A. CARR JARED R. NICHOLS
DERECK M. CHASE ALEJANDRA E. OLVERA-GARCEZ
ESTEVAN CLEMENTE ENRIQUE ORTIZ
MATAIS CLOWER JENNIFER M. OSBORNE
ADRIAN COLE KELLY C. OSBURN
ALEXUS R. COLEMAN BRADY J. PAASCH
LYNSEY N. COLLINS GABRIELLE K. PAUWELS
CHEYANNE D. CORTEZ TAYLOR R. PEARSON
MICHELLE M. CROSBY MAKYLA S. PENDERSON
COREY M. CUTKOMP ANDRES PEREZ
MIGUELA R. DAVID REY N. PEREZ
ALYSSA J. DAVIS PAIGE E. PUSTELNIK
LETICIA M. DIAZ EMILY N. RANNEY
MARIAH DITTO ANTON I. RANSON
ANTONIO A. DOMINGUEZ AARON S. REEVES
SARAH E. DOOLEY NATASHA M. RICKETTS
MIRACLE DOUGLAS MIGUEL A. RICO-DIAZ JR
ALEXANDER G. DUKE GRACE K. RONNEBECK
GREYSON DURBIN KATELYN M. ROSENTHAL
AUSTIN W. ENGESSER ALENA M. ROSSMILLER
ADRIENNE J. EVANS ALEXANDER S. RUSKA
GORDON M. FINLEY LEAH N. SAMUELSON BURKEYBILE
CONNOR M. FORRET ALYSSA M. SANDOVAL
MICKENZIE R. FULLER AUSTIN J. SANTILLI
LILIANA M. GALLEGOS AUSTIN W. SCHATTI
ALEXIA L. GARZA CARLIE R. SCHOFIELD
ARIDANIA GERARDO KEEGAN A. SCHULDT
SETH J. GLENN ARIEL M. SCOTT
CLAIRISSA A. GODWIN EDWARD T. SIERRA-LEE
ANDY F. GONZALEZ IZAYA A. SIMS
CASSANDRA N. GRAY ARUN SINGH
EMMA S. HART SARAH R. SLETTEN
MARY R. HART ALIYAH M. SMILGIS
JONATHAN G. HARTMANN SOUTCHAY A. SOPHANAVONG
TANNAR J. HASKINS KARLEE L. STAPF
SETH M. HERNANDEZ SAMANTHA V. STEVENS
EVAN B. HILLYER TYTANISHA L. STEWART THOMAS
NOAH HOEPFNER THAIS C. STONE
DALLAS L. HOFER JAVIER SUAREZ
TRENTIN M. HORTON ALEXA V. SWANSON
ABIGAIL M. JANSEN SAWYER R. SWEARINGEN
HANNAH N. JOHNSON PITTAWAT TAWALEE
IAN A. JOHNSON RODNEY K. TEEL
JACK F. KELLY GRACE A. TIMLER
JACQUELYN E. KERNER FABIOLA TRUJILLO
DEVEN J. KYSER NORMAN L. TRUJILLO
EMMA S. LANG HUSNA UWIMANA
LAUREN E. LARSON JACOB C. VARBLE
ALEXXIS P. LEAR MALIQUE VILLEGAS
JAYSON W. LEDFORD ABIGAIL G. WADSWORTH
TRAVIS W. LEEDOM LYLA M. WAGNER
SUI LEN DE’ANTE R. WALKER
CHANDRA J. LINN KATHRYN H. WEBER
AMANDA J. LINVILLE JARIA M. WILLIAMS
RAVEN P. LITTLE ZAURIANA D. WILLIAMS
TRES LOCHNER EMILY N. WITHERSPOON
JOHANNA LOPEZ TAYLOR M. WORKHEISER
BLAKE L. MACK KIARA R. WREN
SAMANTHA R. MACLENNAN
JUNIORS WITH A 2ND SEM GPA 3.00 – 3.99
IVY N. ABLE-PASCHAL CALLIE L. JOHNSON
GISMA K. ADAM SHANIA A. JOHNSON
LUIS DANIEL ADAME AGUSTINIANO SARAH C. JONES
ERIC K. ADEDZE HUNTER L. KENNISTON
SANDRA AKRAM CAITLIN L. KETNER
SARAH E. ALLEN CHRISTIAN C. KINCAID
 BREANNA L. ALMANZA MEIKEILA M. KINCAID
ANITZA ALVARADO KEVIN J. KIPP
JULES MATERNE KO AMEGNRAN BRIA K. KIZER
JOSE A. ARREDONDO-PEREZ JOSHUA J. KLINE JR
LAYLA L. AVERY DALE F. KUNCE
CHRISTIAN A. AVILA VERENICE LACHINO
OULEYMATA O. BA MASON K. LAUD
FARIDA BABA TRAORE TRAVIS LEWIS
REILLY C. BACORN ALICIA LOPEZ
MATTHEW C. BAKER DANIEL LOPEZ
CORALYN C. BELL JENNA R. LOTT
DAVON T. BELL JAKOB S. LYBARGER
MATTHEW J. BERGHEGER ELIJAH M. LYORD
JACOB A. BODEEN KOLTON D. MALLEK
VICTORIA L. BONILLA LILLY L. MANSO
KARLY M. BORKGREN CAYLEIGH P. MARSHALL
CLARICE R. BROWN DALTON E. MARTIN
JAYDA C. BROWN GARRETT C. MASSA
SAMANTHA R. BRUCE VANESSA P. MATHIS
DANIELLE D. BULL MACIE A. MCCUDDIN
CRYSANIA M. BUSH RICAR MENDS
CARISSA L. BYRD JAYSON D. MINER
JACQUELINE CAMACHO ADRIANA L. MIRANDA
 SHILLO D.G. CAMPBELL HANNAH R. MIRIMANIAN
CATHY CARRENO GOMEZ BRANDON MORENO
DASYANIQUE A. CARTWRIGHT SALVADOR MUNOZ
LAURYN A. CHRISTENSEN  ISABELLA S. MYERS
TLUANG L. CI ROBERT E. NEAL III
ALEXIS L. CLARK MADELINE G. NELSON
SAMUEL J. COLON CASSANDRA A. NEVAREZ
BRYANNA M. COPAS STANLEY JOYCE NOUNKOUNON
AMY E. DAMITZ RYLEIGH A. O’BRIEN
CHANCE A. DARBY SAMANTHA A. O’DONNELL
CAITLIN DASSOW ALINA J. OCHOA
DELAINEY L. DAVILA DAVID ORTEGA
HARRISON R. DAVIS BRENDON M. PEARSON
TYLER J. DELAROSA SHAKIA PETERS
JESSE J. DESILVA IVAN POON
LUCAS R. DEVOSS BRODERICK W. PRESCOTT
CONNOR J. DIAZ MICHAEL S. PUIG
DARIUS A. DIAZ ANAYELI RAMIREZ XIQUE
GRACE E. DOWNEY ALEXIA I. RANDOLPH
AUTUMN R. EDWARDS DEVIN J. REYNOLDS
ALEXA E. ELLIS CARSON P. RIEGER
CHELSEY M. ELLIS DAWSON D. ROGERS
KYLE A. ELLISON KARINA RUIZ
AMENOUVEVE D. FAGLA THALIA L. RUIZ
DAVID FAJARDO SAVANNAH C. SAGUILAN
ETHAN E. FILBY JULIAN J. SANDOVAL
LOGAN L. FITCH AUBREY N. SHERROD-BUTLER
BRITTNEY O. FITZPATRICK AZLYNN M. SHERROD-BUTLER
TYLER R. FITZPATRICK SETH A. SHORT
LOGAN M. FRANCIS JASON R. SMITH
KATLYN R. FULLER MORGAN S. SMITH
COLTON D. GARCIA KAISA P. SOMMER
YENCI N. GARCIA HASSANA SOULEMANE
LARCEN H. GOLDING HAWAWOU SOULEMANE
ANDREA GONZALEZ SKY M. STOUTT
KALEB GOODLOW CODY L. SWANSON
DEONTE K. GRIFFIN HANNA C. SWANSON
JORDAN D. GRISER TALIA TALBERT
JUSTIN L. GRISER XIOLA R. TAPIA
CHRISTOPHER G. HANES-CORREA KASHMIRAH O. TARRANT
JALEN M. HARLSTON ALEC P. THOMPSON
 JACKSON A. HARRIS GAGE M. TITTLE
HAILEY R. HART JALYN B. TRAYNHAM
LINDSAY M. HARTSHORN SIDOUNIA J. TRITISIO KINDOW
HEATHER A. HARTVIGSEN TABETHA L. VANZUIDEN
KIERSTEN M. HENDERSON CODY A. VOLS
GRIFFIN D. HERNANDEZ TOBIAS J. WALTERS
KALEB D. HILDRETH JASMINE L. WALTON
DRAKE X. HOLLIS ERIC M. WARD
CHRISTOPHER A. HOTZ DECLAN A. WICK
FILIP HRESTAK KEARA C. WOODS
ALEXIS C. HUBBARD PAR T. ZING
SUZANNE R. JENNINGS
SOPHOMORES WITH A 2ND SEM GPA 3.00 – 3.99
EMMA M. ANDERSON EVAN MARTINEZ
RODRIGUE K. ATIKPO JOHNNY S. MCCONNELL
JESUS O. AVILA SOPHIE G. MCCONNELL
KADIRA BABA TRAORE FAITH M. MCCUBBIN
AXEL BARANDA LORYN N. MCQUITTY
NEVIN K. BARNETT MEGAN M. MEESKE
BRENDON M. BECKMANN MAXIMUS J. MEJIA
ALIYAH BENDIX ROSEMARY E. MICHAELS
JACY J. BETZEL SIMRAN MISHRA
NEAHA P. BHANDARI SHAWN M. MOHR
DAVONTAE A. BROOKS JAMIE D. MONDRAGON GONZALEZ
SANDRA V. CASTILLO LEODAN MORALES JR.
CAMERON CHANEY DREW R. MUETING
DEJAN CHICOA SALHA MUNEZERO
MORGAN R. COBERLEY BETSY F. MUNIZ TORRES
AMERICA CORTES FREDERICK MUSHIMATA
DIEGO CRUZ DAMIA P. NAUGHTON
EMILY N. DAMITZ CORTNEY A. NELSON
WIN H. DAR CALEB R. NESSELER
ANGELA M. DAVIDSON ANDREW P. NOAKES
NATALIE G. DAVIS CRYSTAL R. OBERG
ALEXIS J. DEFRIEZE MONICA A. OCHOA
JESELA R. DELAROSA VANESSA M. OLIVA
KENDRA L. DIAMOND AMARIS A. OLIVA-VANDEWALLE
COURTNEY G. DOOSE KALEIGH R. OSBORNE
MEGHAN M. DOPLER NATALIE B. PAUWELS
IMAGIN N. DWYER EMMA N. POWELL
AUSTIN E. EDMUNDS VICTORIA R. PRICE
HANNAH C. ELDER STEVEN M. PYEVICH
DAMIEN S. ELSBURY THOMPSON BRIANA RAYA
EVITA FAZLIU LAURA L. REED
CARLOS FIERROS DIANA J. RODRIGUEZ
JACOB T. FINLEY RAYMOND G. ROGERS
JACOB E. FISHER JENNIFER ROSAS
MACKENZIE A. FREEBORN NOUCHANTHAVONG TYLER RUNKLE
LAURA I. GARCIA ARIANE SARABIO GARCIA
JOEL GBEZAN BAYLEE SCHULDT
CHELSY A. GOMEZ STEPHANIE J. SCOTT
JAVONNA R. GOMEZ ALEXIS J. SEXTON
GABRIELLE M. GRUSZECZKA RIVER K. SHAW
SKYLAR M. HALL MYINT SOE
MEAGAN E. HAMM IAN C. SOLIS
RYAN P. HANNAH JACOB B. SOMMER
SETH R. HANNAH CALEB D. STONE
KATLYNN HANSON JENNA STONEKING
ANNA HARMENING DANE TAGHON
CADE P. HARRIS DIAMOND A. TAYLOR
CAETLIN N. HARRIS REBECCA THAWNG
HOLLY E. HARTSHORN SAMANTHA A. THURWANGER
ADAM J. HICKENBOTTOM BAWI T. TLING
ADALINE E. HIGGS JONATHAN J. TOLLERUD
DAWT T. HLAWN EMILIE VANWYNSBERG
NGAN T. HUYNH ANGEL N. VANZUIDEN
MADISON D. JEFFERSON BRITTANY N. VANZUIDEN
SHYLA D. JOHNSON YADHIRA M. VELAZQUEZ
EVAN A. JUAREZ BAILEY M. WALLACE
RYKER R. KEEGAN MAKENNA G. WESSELS
SPENSER L. KERSHAW HANNAH N. WILLIAMS
CARTER KONGKOUSONH LORNA K. WILLIAMS
KIRA M. KONOPKA MACKENZY D. WILLIAMSON
DALTON A. KOTTMER TRAI A. WOODS
ALEXYS F. LAYMAN SAVANNAH C. WRIGHT
CRUZ L. LOPEZ MARY A. XIQUE
CYLEIGH A. MAESS JESSICA ZABALA
MEGAN L. MARCHESE NAYLA G. ZAMORA
LUKE MARSHALL
FRESHMEN WITH A 2ND SEM GPA 3.00 – 3.99
MAKENNA E. ABBADUSKY ALEXIS R. KRATZBERG
SAMUEL L. ACKERLAND ANAI LARA
IMAN ADAM ARACELI P. LARA
RASHID A. ADAM NICODEMUS O. LAROCHE
CARTER A. ADLFINGER LAWRENCE C. LARSON
BRANDON M. ALEXANDER ALANNAGH A. LEE
KOKOUTSE R. AMEGNRAN KADEN J. LENTZ
TUCKER L. ANDERSON HARRISON D. LITTRELL
DEMARIO C. ARNOLD JENNA N. LORDEN
MONICA ARROYO ARIANNA O. LUNA
KIMBERLY I. AVELAR TYLER J. LYBARGER
SENYO C. AWOUDI SHANE R. MANION
DANIEL BABA TRAORE ZACHARY T. MARKIN
ADAM C. BAKER CAMILA MARTINEZ
KOBE J. BAKER ALEXANDER T. MAZZARISI
MOSHTAHA E. BAKHIT MATTHEW J. MCGLAUGHLIN
ISRAEL BALLESTEROS SAMUEL A. MEDRANO LOPEZ
DEDE E. BARRIGAH KALISTA J. MERRILL
BLERTA BEKTESHI ALEXIS N. MINOR
LEONITA BEKTESHI ISAAC MOJICA
JASMINE A. BELL JESSICA MONROY
MACKENZIE S. BENDER VALERY MORALES
TYLER J. BERHENKE DAVIANNA MORGAN
AUTUMN L. BRAKEMAN MATTHEW J. MORROW
MASON A. BROWN BREANNA J. NESSELER
EMMA J. BROWNE COLIN R. O’DONNELL
ASHLYN M. BURKEYBILE CELEACIYA E. OLVERA
KURTIS A. BURWELL EVAN OLVERA
CHANDLER J. BYRD ALONDRA A. OSBORN
DAVID CALLEJA NAOMI PALET-CERQUEDA
ASHLEY CAMACHO JASMINE PANTOJA
BRITTNEY R. CARLETON TEGAN M. PARR
ALLEHANA M. CARPENTIER MAKAYLA C. PHILLIPS
NICHOLAS S. CAVIOLA PEYTON M. PUSTELNIK
OLIVIA N. CERDA GABRIELA RAMIREZ
ZOE E. CERVANTES LILIANA RAMIREZ-XIQUE
JAYVIN L. CHANDLER MARIBEL J. RANGEL
ISABELLA M. CISNEROS ANFERNNE I. RANSON
CARLOS COLIN JESSICA RAYA
AUSTIN M. CONGER PATRICK R. REED
JACOB W. CULVER JULIANNA C. REYES
SOPHIA P. DIAZ JOHNNIE R. RIGSBY
GRANT Z. DIEKMAN BRINLEY P. RODGERS
AUTUMN N. DILLIN MIGUEL RODRIGUEZ
ABSA DIOP TIMOTHY D. ROGERS
BENNETT H. DOWNEY MARIELA ROJO
BRANDON M. DOWNING MARCO A. ROMERO
ANDRES J. DURAN DIAZ CHASE W. RUDOLPH
RODRIGUE A. EGLA DANIEL J. RUIZ
JENNA L. FENDER SAMANTHA SANCEN
NOLAN F. FILBY PRISCO SANCHEZ
ARIA N. FIX CATILYN N. SANDERS
KATELYN M. FLEMING SARAH L. SCHOFIELD
GRACIE N. FORRET AMINA SEHIC
MIA N. FRANKS THOMAS E. SERVANTES MAYO
ALEXIS M. FRIEND ABYGAIL I. SEVERNS
SHALOM B. GALLEY QUENTIN B. SHARP
ALEXANDRA GARCIA TREVOR T. SIMS
JIOVANHI A. GARCIA HELMUT K. SOGLOHUN
LAURA L. GERARDO AVORY M. SPRINGSTEEN
BIANCA P. GILSON ANDREW J. STEGER
JAYDEN W. GLENN COLE N. STEVENS
ISABEL GONZALEZ ELISE R. STEWART
CARISSA GONZALEZ SALINAS CASSANDRA M. STUBBS
MORGAN E. GOODLOW JOHN J. TARDECILLA
SILAS J. GOTTWALT NUTHAKAMONE TAWALEE
HOLLY J. GRAHAM KEEGAN A. TERRONEZ
BAILEE N. GRAMLING OWEN M. TERRY
BRADY A. GRIFFIN ZACHARY A. TOLLERUD
KILEY A. GRIFFITH ANAHI J. TORRES-CANTU
ALEXANDER R. GUAPI YANELY VARGAS
MAESA D. HARRIS ALFREDO VASQUEZ
JAMES HEI EDGAR D. VEGA
RANEISA A. HERBERT TANNER O. VIREN
PHOENIX A. HERR TURNER M. WEBB
CAMERON M. HETZEL MACKENZIE WEBER
VAN B. HNEM AVERY J. WELLER VANHOLLEBEKE
BRAYDON R. HODSON TYLER J. WESSELS
KADEN M. HOLESINGER ISIAH T. WHITE
GABRIELLE A. HOLMAN KANON D. WHITE
BASHAR ISSIFOU MYKEL M. WHITMARSH
NOAH T. JANSEN CHLOE M. WILK
ROGELIO JARAMILLO JR HAYLEY A. WILSON
ABBY M. JECKS LOGAN M. WISOCKI JOHNSON
ANGELA L. JOHNSON JACOB J. WOOD
KYLEE M. JOHNSON JAMES A. WRIGHT
MCKENNA R. KEITH CHRISTOPHER A. YANEZ
RICHARD R. KELLEMS DENNY P. YOUNG
MARY L. KENNISTON LI WEN ZHENG
HANNAH M. KIRK CECILIA R. ZUNIGA

HONOR ROLL 1ST SEMESTER 2016 – 2017

February 24, 2017 by  
Filed under Honor Roll

UNITED TOWNSHIP HIGH SCHOOL
1ST SEMESTER HONOR ROLL
SENIORS WITH A 1ST SEM GPA 4.00
SAMANTHA S. ANDERSON THOMAS J. MCGEHEE
BELUL BEKTESHI EMA M. MORSE
ALEECIA CARLSON-PADILLA TAYLOR M. MURPHY
ARIANNA CARLSON-PADILLA MADELINE R. NEUMANN
ALEXIS D. EGE PAIGE M. NEUMANN
MICKENZIE R. FULLER DAVID C. NEVAREZ
TRISTA R. GARWOOD JARED R. NICHOLS
EMMA S. HART PERI B. OPPENHEIMER
LINDSEY N. HART MATTHEW W. PASSINI
HARLEIGH L. JONES PAIGE E. PUSTELNIK
BRITTNI L. LAFOUNTAINE SARAH R. SLETTEN
ANDREA M. LEWIS MADELENE A. TAGUE
EMILY K. MANSO ALEX M. VERSCHOORE
KAITLYN P. MARKIN MIRANDA T. ZINKE
JUNIORS WITH A 1ST SEM GPA 4.00
SHILLO D. CAMPBELL MADELINE P. MORRELL
ALEXIS L. CLARK MADELINE G. NELSON
NICHOLAS F. FEDELE SAMANTHA A. O’DONNELL
BRIA K. KIZER SYDNEY L. QUALLS
KOLTON D. MALLEK HANNA C. SWANSON
CAYLEIGH P. MARSHALL CALIE K. WALKER
HANNAH R. MIRIMANIAN HOPE E. WELLS
BRANDON MORENO DAVID P. WHITMORE
SOPHOMORES WITH A 1ST SEM GPA 4.00
FERNANDA ALONSO ROSEMARY E. MICHAELS
COLLIN M. ANTOLIK FERNANDA MONTOYA
JOSEPH R. DRYOEL MADELYN G. MORROW
JACK A. GIRDLER ALISON R. OGDEN
BRANDI R. LAFOUNTAINE ASHLEY J. PRESTON
HALEY N. LUEBBERS MAEVA D. VIYEGBE
MADISON M. MELDRUM
FRESHMEN WITH A 1ST SEM GPA 4.00
RACHEL L. BAZE MAKAYLA C. PHILLIPS
JASMINE A. BELL ERIN POON
NICOLE A. BOODHOO EVELYN QUIROZ-FERNANDEZ
BRITTNEY R. CARLETON JOHNNIE R. RIGSBY
ABRAM L. DOWNEY BRINLEY P. RODGERS
ANDRES J. DURAN DIAZ HANNAH ROSSMILLER
GRACIE N. FORRET AMALIA E. SANDOVAL
HOLLY J. GRAHAM HELMUT K. SOGLOHUN
KADEN M. HOLESINGER MACKENZIE E. TRUE
ADAM D. LEAR MACKENZIE VANWINKLE
NAN Z. LI MACKENZIE WEBER
DOAA MAANAOUI BRENDAN J. WEBSTER
MATTHEW J. MCGLAUGHLIN MYKEL M. WHITMARSH
ZAM ZAM E. MOHAMED AUTUMN E. WILSON
HAILEY C. PAPPAS
SENIORS WITH A 1ST SEM GPA 3.00 – 3.99
FADUMO I. ABDI BLAKE L. MACK
CAMERON R. ACKERLAND SAMANTHA R. MACLENNAN
TESSA M. ACKERLAND MACKENZIE J. MALMSTROM
IAN N. ALLMENDINGER JORDAN S. MANRRIQUE
MOHAMED AMADOU KIMBERLY MARQUEZ MARQUEZ
KRISTIN G. ARVANIS ALEXANDER MARTEL
KARINA N. ATHERTON TRISTAN A. MARTIN
ESSEH S. AYIKPE ANDREZ G. MARTINEZ
ESTHER K. BADJINEMOYO ERIKA MARTINEZ
BRETTON D. BARR TATIYANA A. MARTINEZ
TRISTAN BAUTISTA SHAWN MICHAEL MATHENY
NESS J. BEN NUN TYLER M. MCCRACKEN
SONU P. BHANDARI SHAYNE MCGINTY
CALEB J. BRANDS JACOB E. MECHAM
JOSHUA A. BRENEMAN CARLOS F. MEDINA
COURTNEY A. BROWN PAYTON MILLER
JENNA D. BROWN SAMANTHA J. MINER
PIERCE T. BROWN LILLIANNA MOLINA
MADISON L. BRUNO JAIME MONDRAGON
KELSEY A. BUMANN ALEXA M. MONEYMAKER
ABBI MARIE BURNS JEREMY A. MONSOOR
NATALIA C. CABRALES DEREK MOTTET
OMAR CAMACHO ALLURA T. MOURNING
SANDRA J. CAMARILLO NEVERS M. MUSHIMATA
AUTUMN R. CAMPBELL DAVID A. MYERS
RILEY C. CARIZEY TYLEIC S. NEELY
CARLOS CARLOS EMMANUEL N. OCHOA
DEMARIYE M. CARPENTER ANTHONY ORDUNA
ALEX A. CARR JENNIFER M. OSBORNE
EMILY CASTRO KELLY C. OSBURN
CASSIDY K. CARTER GABRIELLE K. PAUWELS
DERECK M. CHASE TAYLOR R. PEARSON
ESTEVAN CLEMENTE MAKYLA S. PENDERSON
ADRIAN COLE REY N. PEREZ
ALEXUS R. COLEMAN REBECCA S. PHILLIPS
LYNSEY N. COLLINS TRISTAN A. PRICE
ANTHONY A. CONTRERAS EMILY N. RANNEY
CHEYANNE D. CORTEZ ANTON I. RANSON
MICHELLE M. CROSBY AARON S. REEVES
MARIELA CRUZ NATASHA M. RICKETTS
COREY M. CUTKOMP MIGUEL A. RICO-DIAZ JR
KAITLYN E. DANLEY ROYCE R. RIVERA-MURGUIA
ALYSSA J. DAVIS GRACE K. RONNEBECK
LETICIA M. DIAZ KATELYN M. ROSENTHAL
PAULA N. DIAZ ALENA M. ROSSMILLER
MARIAH DITTO ALEXANDER S. RUSKA
ANTONIO A. DOMINGUEZ ELISHA D. SACKETT
SARAH E. DOOLEY LEAH N. SAMUELSON BURKEYBILE
MIRACLE DOUGLAS JESSICA L. SANDHOLM
ALEXANDER G. DUKE ALYSSA M. SANDOVAL
GREYSON DURBIN AUSTIN W. SCHATTI
ADRIENNE J. EVANS NATHAN W. SCHERSCHEL
TREVOR D. FEURT ALEX C. SCHNEPPLE
GORDON M. FINLEY CARLIE R. SCHOFIELD
CONNOR M. FORRET KEVIN ALLEN SCHOFIELD
SCOTT M. FREDERICK KEEGAN A. SCHULDT
LILIANA M. GALLEGOS ARIEL M. SCOTT
JULIA C. GARCIA HANNAH SUE SHOPPA
MARIA F. GARCIA EDWARD T. SIERRA-LEE
STEPHANIE GARCIA JESUS E. SILVA
ALEXIA L. GARZA IZAYA A. SIMS
IBEETH GARZA ARUN SINGH
ADRIANA K. GILBERT ALIYAH M. SMILGIS
SETH J. GLENN ABIGAIL R. SOLOMON
ANDREA I. GOMEZ SOUTCHAY A. SOPHANAVONG
ANDY F. GONZALEZ DALTON J. STAHL
KAYLA L. GOODENOUGH KARLEE L. STAPF
CASSANDRA N. GRAY SAMANTHA V. STEVENS
GAGE X. HALEN TYTANISHA L. STEWART THOMAS
MARY R. HART THAIS C. STONE
TANNAR J. HASKINS JAVIER SUAREZ
DIEGO I. HERNANDEZ ALEXA V. SWANSON
SETH M. HERNANDEZ JACOB T. SWANSON
VIANKA M. HERRERA SAWYER R. SWEARINGEN
EVAN B. HILLYER RODNEY K. TEEL
NOAH HOEPFNER GRACE A. TIMLER
KENNEDY N. HOKE LANA TRAN
MATTHEW R. HOUSEMAN FABIOLA TRUJILLO
KENESHA D. HOWARD NORMAN L. TRUJILLO
ABIGAIL M. JANSEN HUSNA UWIMANA
FERNANDO S. JARAMILLO JACOB C. VARBLE
HANNAH K. JOHNSON SONYA T. VELASQUEZ
HANNAH N. JOHNSON SETH D. VERGEYLE
HOPE E. JOHNSON ALEJANDRO VILLALPANDO
IAN A. JOHNSON CESAR VILLALPANDO
EMILY J. JONES MALIQUE VILLEGAS
JACQUELYN E. KERNER TREVOR R. VIREN
KARAH S. KOST ABIGAIL G. WADSWORTH
DEVEN J. KYSER DE’ANTE R. WALKER
EMMA S. LANG LEANNA M. WARDRIP
LAUREN E. LARSON CASSIDY L. WAY
JAYSON W. LEDFORD KATHRYN H. WEBER
TRAVIS W. LEEDOM KYLIE M. WHITMARSH
SUI LEN ALEXANDER J. WILLIAMS
CHANDRA J. LINN JARIA M. WILLIAMS
AMANDA J. LINVILLE ZAURIANA D. WILLIAMS
RAVEN P. LITTLE EMILY N. WITHERSPOON
TRES LOCHNER TAYLOR M. WORKHEISER
FRANCISCO G. LOPEZ KIARA R. WREN
JOHANNA LOPEZ
JUNIORS WITH A 1ST SEM GPA 3.00 – 3.99
IVY N. ABLE-PASCHAL CAITLIN L. KETNER
GISMA K. ADAM CHRISTIAN C. KINCAID
ERIC K. ADEDZE MEIKEILA M. KINCAID
JOSE AGUILERA-PEREZ KEVIN J. KIPP
SANDRA AKRAM JOSHUA J. KLINE JR
SARAH E. ALLEN KILEY A. KRAUSE
ANITZA ALVARADO DALE F. KUNCE
JULES MATERNE KO AMEGNRAN VERENICE LACHINO
AYELE L. AMOUSSOU MASON K. LAUD
FELISA ARCOS TRAVIS LEWIS
JOSE A. ARREDONDO-PEREZ GERALD M. LOCKHART
FARIDA BABA TRAORE MARLEY L. LOPEMAN
REILLY C. BACORN ALICIA LOPEZ
MATTHEW C. BAKER DANIEL LOPEZ
BRAEDEN F. BATTIN SALOME V. LOPEZ DELAROSA
CORALYN C. BELL JENNA R. LOTT
MATTHEW J. BERGHEGER JAKOB S. LYBARGER
JACOB A. BODEEN ANNA M. MACLENNAN
VICTORIA L. BONILLA SHANNON L. MACMILLAN
KARLY M. BORKGREN LILLY L. MANSO
CLARICE R. BROWN DALTON E. MARTIN
JAYDA C. BROWN GARRETT C. MASSA
SAMANTHA R. BRUCE PARKER L. MAYER
DANIELLE D. BULL DAYTON K. MCCLENDON
CRYSANIA M. BUSH DOMINIQUE K. MCCLURE
MILES H. BUSTOS CASALE MACIE A. MCCUDDIN
BETSY CAMACHO RICAR MENDS
KYLE R. CANTERBURY JAYSON D. MINER
CATHY CARRENO GOMEZ ADRIANA L. MIRANDA
DASYANIQUE A. CARTWRIGHT JODIE ANN G. MITCHELL
GUILLERMO CASTILLON SALVADOR MUNOZ
LAURYN A. CHRISTENSEN ISABELLA SKYE MYERS
SAMUEL J. COLON ROBERT E. NEAL III
DESTINEE A. COOK RYLEIGH A. O’BRIEN
BRYANNA M. COPAS ALINA J. OCHOA
CHANCE A. DARBY BRENDON M. PEARSON
DELAINEY L. DAVILA SHAKIA PETERS
HARRISON R. DAVIS IVAN POON
TYLER J. DELAROSA MICHAEL S. PUIG
JESSE J. DESILVA ANAYELI RAMIREZ XIQUE
LUCAS R. DEVOSS ALEXIA I. RANDOLPH
CONNOR J. DIAZ DEVIN J. REYNOLDS
DARIUS A. DIAZ CATELYN RHODES CRAWFORD
GRACE E. DOWNEY CARSON P. RIEGER
AUTUMN R. EDWARDS SYDNEY A. RILEY
CHELSEY M. ELLIS DAWSON D. ROGERS
KYLE A. ELLISON THALIA L. RUIZ
AMENOUVEVE D. FAGLA COLTON GRANT RUNDALL
DAVID FAJARDO INA ROSE RUTLEDGE
ETHAN E. FILBY SAVANNAH C. SAGUILAN
LOGAN L. FITCH KEYLA F. SANCEN
BRITTNEY O. FITZPATRICK JULIAN J. SANDOVAL
GENESIS N. FULTON JACOB W. SCHADT
COLTON D. GARCIA JUSTIN A. SHELDON
YENCI N. GARCIA AUBREY N. SHERROD-BUTLER
JONATHAN K. GETTY AZLYNN M. SHERROD-BUTLER
BROOKE D. GHESS SETH A. SHORT
ANDREA GONZALEZ JASON R. SMITH
DEONTE K. GRIFFIN MORGAN S. SMITH
JORDAN D. GRISER KAISA P. SOMMER
JUSTIN L. GRISER HASSANA SOULEMANE
JALEN M. HARLSTON HAWAWOU SOULEMANE
HAILEY R. HART SKY M. STOUTT
JESSICA L. HARTSHORN KASHMIRAH O. TARRANT
LINDSAY M. HARTSHORN VAN THANG
HEATHER A. HARTVIGSEN ALEC P. THOMPSON
KIERSTEN M. HENDERSON GAGE M. TITTLE
GRIFFIN D. HERNANDEZ JALYN B. TRAYNHAM
ELISA N. HERNANDEZ-CHAVEZ SIDOUNIA J. TRITISIO KINDOW
KALEB D. HILDRETH TABETHA L. VANZUIDEN
ZOE C. HITZLER LORENA I. VILLALPANDO
TIAL C. HLEI ESTHER C. VILLAZANA CISNEROS
DRAKE X. HOLLIS CODY A. VOLS
CHRISTOPHER A. HOTZ JASMINE L. WALTON
FILIP HRESTAK JORDAN T. WALZ
ALEXIS C. HUBBARD ERIC M. WARD
ALEXANDER K. JACOBY TYLER J. WILLIAMS
SUZANNE R. JENNINGS KEARA C. WOODS
COLE A. JOHNSON KAYLEE M. YORK
SHANIA A. JOHNSON MEI LIN ZHENG
SARAH C. JONES PAR T. ZING
HUNTER L. KENNISTON
SOPHOMORES WITH A 1ST SEM GPA 3.00 – 3.99
ERIK ADAME CRUZ L. LOPEZ
JUSTYN L. APPLEBY CYLEIGH A. MAESS
RODRIGUE K. ATIKPO MEGAN L. MARCHESE
JESUS O. AVILA EVAN MARTINEZ
KADIRA BABA TRAORE SOPHIE G. MCCONNELL
NEVIN K. BARNETT FAITH M. MCCUBBIN
ALIYAH BENDIX SARAH E. MCGRATH
JACY J. BETZEL LORYN N. MCQUITTY
NEAHA P. BHANDARI MEGAN M. MEESKE
DAVONTAE A. BROOKS MAXIMUS J. MEJIA
CRISTIAN E. BROWN NOAH R. MEJIA
WHITNEY N. BURDICK BLAKE A. MELDRUM
SANDRA V. CASTILLO CALEB E. MITCHELL
YVETTE A. CAUDILLO SHAWN M. MOHR
CAMERON CHANEY CLAIRISSA J. MOLINA
EDUARDO CONTRERAS LEODAN MORALES JR.
DIEGO CRUZ BETSY F. MUNIZ TORRES
EMILY N. DAMITZ ALEXANDER L. MUNOZ
WIN H. DAR DAMIA P. NAUGHTON
ANNA C. DASILVA CORTNEY A. NELSON
KARENA E. DAVENPORT CALEB R. NESSELER
ANGELA M. DAVIDSON ANDREW P. NOAKES
NATALIE G. DAVIS CRYSTAL R. OBERG
ALEXIS J. DEFRIEZE MONICA A. OCHOA
JESELA R. DELAROSA VANESSA M. OLIVA
DYLAN A. DESCAMPS ANGEL ORDUNA DELEON
KENDRA L. DIAMOND KALEIGH R. OSBORNE
COURTNEY G. DOOSE BRITTANY N. PAPPAS
MEGHAN M. DOPLER NATALIE B. PAUWELS
SHIANNE R. DOZIER EMMA N. POWELL
IMAGIN N. DWYER VICTORIA R. PRICE
HANNAH C. ELDER STEVEN M. PYEVICH
DAMIEN S. ELSBURY THOMPSON KATIE J. QUIMBY
EVITA FAZLIU KRYSTAL A. RAMOS
CARLOS FIERROS EMILEE C. RANDALL
JACOB T. FINLEY BRIANA RAYA
JACOB E. FISHER LAURA L. REED
JOEL GBEZAN ISAAC J. RIGSBY ALONSO
VANESSA A. GILMORE DIANA J. RODRIGUEZ
LOGAN R. GOLDING KIMBERLY A. ROGERS
CHELSY A. GOMEZ TYLER RUNKLE
JAVONNA R. GOMEZ ARIANE SARABIO GARCIA
GABRIELLE M. GRUSZECZKA BAYLEE SCHULDT
SKYLAR M. HALL STEPHANIE J. SCOTT
MEAGAN E. HAMM RIVER K. SHAW
RYAN P. HANNAH MYINT SOE
SETH R. HANNAH JACOB B. SOMMER
KATLYNN HANSON RYAN J. STAPF
CADE P. HARRIS CALEB D. STONE
CAETLIN N. HARRIS JENNA STONEKING
HOLLY E. HARTSHORN RJ E. STRONG
MINAS A. HASABO DANE TAGHON
ADALINE ELIZABETH HIGGS REBECCA THAWNG
DAWT T. HLAWAN BAWI T. TLING
KOBE T. HUDDLESTON JONATHAN J. TOLLERUD
NGAN T. HUYNH JADA C. TURNER
TABITHA L. JACOBY EMILIE VANWYNSBERG
KYLE R. JECKS ANGEL N. VANZUIDEN
MACY K. JEFFERSON BRITTANY N. VANZUIDEN
SHYLA D. JOHNSON DWAYNE J. WAKELAND
EVAN A. JUAREZ BAILEY M. WALLACE
RYKER R. KEEGAN MAKENNA G. WESSELS
SPENSER L. KERSHAW LORNA K. WILLIAMS
ADELINE E. KLOCKENKEMPER TRAI A. WOODS
CARTER KONGKOUSONH TAYLOR D. WOOLLEY
KIRA M. KONOPKA SAVANNAH C. WRIGHT
DALTON A. KOTTMER ESSOHAM J. YELENEKE
MORGAN D. LAUPER JESSICA ZABALA
GRACE N. LAWRICK NAYLA G. ZAMORA
FRESHMEN WITH A 1ST SEM GPA 3.00 – 3.99
MAKENNA E. ABBADUSKY RICHARD R. KELLEMS
SAMUEL L. ACKERLAND HANNAH M. KIRK
IMAN ADAM ALEXIS R. KRATZBERG
RASHID A. ADAM ARACELI P. LARA
CARTER A. ADLFINGER NICODEMUS O. LAROCHE
AHMED B. AHMED HARRISON D. LITTRELL
BRANDON M. ALEXANDER CHELSEA R. LOADER
MAIA E. ALFEREZ ALEJANDRO M. LOPEZ
KOKOUTSE R. AMEGNRAN AVA B. LORANCE
TUCKER L. ANDERSON JENNA N. LORDEN
DEMARIO C. ARNOLD ARIANNA O. LUNA
MONICA ARROYO TYLER J. LYBARGER
MADISON R. ATKINSON LISANDRO M. MADRIGAL
KIMBERLY I. AVELAR SHANE R. MANION
SENYO C. AWOUDI JAYLIE M. MARBERRY
DANIEL BABA TRAORE ZACHARY T. MARKIN
ADAM C. BAKER OCTAVIA M. MARTIN
KOBE J. BAKER CAMILA MARTINEZ
MOSHTAHA E. BAKHIT DEBORA M. MBOMBO
ISRAEL BALLESTEROS TREVOR J. MCLAUGHLIN
DEDE E. BARRIGAH KAYDON A. MEDINA
NATASHA L. BECK MICHELLE MENDEZ-ARREQUIN
BLERTA BEKTESHI MICHAEL J. MERRICK JR
LEONITA BEKTESHI KALISTA J. MERRILL
MACKENZIE S. BENDER ALDO J. MIRANDA
TYLER J. BERHENKE ISAAC MOJICA
ELIJAH S. BOHNSTENGEL JESSICA MONROY
CHLOE H. BOUDREAU VALERY MORALES
AUTUMN L. BRAKEMAN DAVIANNA MORGAN
MASON A. BROWN EMILY G. MORRELL
EMMA J. BROWNE MATTHEW J. MORROW
LOGAN W. BRYANT BREANNA J. NESSELER
ASHLYN M. BURKEYBILE COLIN R. O’DONNELL
KURTIS A. BURWELL CELEACIYA E. OLVERA
CHANDLER J. BYRD EVAN OLVERA
DAVID CALLEJA WAIL M. OMAR
ASHLEY CAMACHO ALONDRA A. OSBORN
ABRAHAM J. CAMPOS NAOMI PALET-CERQUEDA
ALLEHANA M. CARPENTIER JASMINE PANTOJA
NICHOLAS S. CAVIOLA TEGAN M. PARR
OLIVIA N. CERDA LAL N. PIANG
ZOE E. CERVANTES PEYTON M. PUSTELNIK
JAYVIN L. CHANDLER GABRIELA RAMIREZ
ISABELLA M. CISNEROS LILIANA RAMIREZ-XIQUE
KATELYNN A. CLEVENGER MARIBEL J. RANGEL
CARLOS COLIN ANFERNNE I. RANSON
AUSTIN M. CONGER TREVOR L. RASSO
JACOB W. CULVER JESSICA RAYA
JOHNATAN DELACRUZ PATRICK R. REED
EMMA V. DEPAEPE JULIANNA C. REYES
SOPHIA P. DIAZ MIGUEL RODRIGUEZ
GRANT Z. DIEKMAN TIMOTHY D. ROGERS
AUTUMN N. DILLIN MARIELA ROJO
MAN S. DIM MARCO A. ROMERO
ABSA DIOP CHASE W. RUDOLPH
BENNETT H. DOWNEY DANIEL J. RUIZ
BRANDON M. DOWNING JUAN A. RUIZ
FAITH M. DREIFURST SAMANTHA SANCEN
LATORBRIANNA DUNHAM PRISCO SANCHEZ
TANNER E. EARL CATILYN N. SANDERS
DYLAN D. FARNSWORTH SARAH L. SCHOFIELD
JENNA L. FENDER AMINA SEHIC
NOLAN F. FILBY THOMAS E. SERVANTES MAYO
KENDRACK C. FINLEY ABYGAIL I. SEVERNS
KATELYN M. FLEMING JULIA H. SEVERTSGAARD
XAVIER J. FLORES QUENTIN B. SHARP
MIA N. FRANKS STEPHANIE SIERRA
ALEXIS M. FRIEND TREVOR T. SIMS
SHALOM B. GALLEY AVORY M. SPRINGSTEEN
ALEXANDRA GARCIA ANDREW J. STEGER
JIOVANHI A. GARCIA COLE N. STEVENS
LAURA L. GERARDO ELISE R. STEWART
BIANCA P. GILSON CASSANDRA M. STUBBS
JAYDEN W. GLENN PAYTON J. SWAN
CRISTIAN T. GOMEZ ELIAZAR J. TAPIA
MARISSA E. GOMEZ JOHN J. TARDECILLA
ISABEL GONZALEZ NUTHAKAMONE TAWALEE
OMAR GONZALEZ KEEGAN A. TERRONEZ
CARISSA GONZALEZ SALINAS OWEN M. TERRY
MORGAN E. GOODLOW ZACHARY A. TOLLERUD
SILAS J. GOTTWALT ANAHI J. TORRES-CANTU
BAILEE N. GRAMLING ANGELENA R. VALDES
BRADY A. GRIFFIN ALFREDO VASQUEZ
KILEY A. GRIFFITH EDGAR D. VEGA
BRADY L. GRUMADAS TANNER O. VIREN
ALEXANDER R. GUAPI NORA E. WADSWORTH
FALLEN R. HAMMITT AVERY J. WELLER VANHOLLEBEKE
MAESA D. HARRIS TYLER J. WESSELS
DEVYN M. HENDRICKX CALEB J. WHISLER
RANEISA A. HERBERT ISIAH T. WHITE
ETHAN M. HERGERT KANON D. WHITE
PHOENIX A. HERR CHLOE M. WILK
CAMERON M. HETZEL MADISSON K. WILLARD
BRAYDON R. HODSON KAMERON J. WILLIAMS
GABRIELLE A. HOLMAN DANIEL L. WILLIS
BASHAR ISSIFOU HAYLEY A. WILSON
NOAH T. JANSEN LOGAN M. WISOCKI JOHNSON
ROGELIO JARAMILLO JR JACOB J. WOOD
ABBY M. JECKS XIN YUAN WU
ANGELA L. JOHNSON JAYLIN I. YORK
KYLEE M. JOHNSON DENNY P. YOUNG
ADAM KAROUMIA LI WEN ZHENG
MCKENNA R. KEITH CECILIA R. ZUNIGA